Kullanım Kuralları ve Gizlilik Sözleşmesi

Aşağıdaki “Gizlilik Sözleşmesi”, Mutlu Arkadaslık’ın, kullanıcılarına sağladığı bilgi ve hizmetlerin sunumuna ilişkin hükümleri düzenlemektedir. İşbu sözleşmede Mutlu Arkadaslık Web Sitesi “site”, bu siteye her ne surette olursa olsun bilgi veren, kullanan, giriş yapanlar ve sair de “kullanıcı” olarak adlandırılacaktır. Siteye giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı, “Gizlilik Sözleşmesi” ve “Üyelik Sözleşmesi”nde yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Mutlu Arkadaşlık KULLANIM KURALLARI VE GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Mutlu Arkadaşlık KULLANIM KURALLARI

www.mutluarkadaslik.com internet sitesine (Bundan böyle kısaca “Mutlu Arkadaşlık” olarak anılacaktır) Mutlu Arkadaşlık’a erişiminizden önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Mutlu Arkadaşlık’a erişmekle aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Burada belirlenen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmemeniz halinde, Mutlu Arkadaşlık’u kullanmayı derhal sonlandırabilirsiniz.

Mutlu Arkadaşlık işbu kullanım kuralları ve gizlilik sözleşmesinde her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler güncel metnin Mutlu Arkadaşlık’a konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Mutlu Arkadaşlık’u kullanmaya devam edilmesini halinde; sözleşmede meydana gelen her türlü değişikliğin kabul edilmesi anlamına gelecektir.

  1. Ticari markalar, fikri mülkiyet, telif hakları

www.mutluarkadaslik.com sitesinin tüm hakları Webxize İnternet Hizmetlerine aittir.

Mutlu Arkadaşlık’da yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslararası kanunlar ve uluslararası sözleşmeler ile korunmaktadır. Mutlu Arkadaşlık’da yer alan her türlü bilgi ve materyalin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz. Mutlu Arkadaşlık’da yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, alıntı yapıldığında kaldırılamaz. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere fikri mülkiyete konu hiçbir materyal değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez yada dağıtılamaz.

  1. Kullanım koşullarının değiştirilmesi

Mutlu Arkadaşlık herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır.

  1. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair

Mutlu Arkadaşlık’dan direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde Mutlu Arkadaşlık’un hiçbir kontrolü olmadığı için, ilgili linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını beyan ve kabul eder.

Kullanıcı ayrıca Mutlu Arkadaşlık’un herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını beyan ve kabul eder.

  1. Kullanıcı Bilgileri Hakkında

Kullanıcı, Mutlu Arkadaşlık aracılığı ile vermiş olduğu ad, soyad, eposta adresi gibi bilgilerinizin Mutlu Arkadaşlık ile bağlantılı şirketler, ortaklar ve acenteler ile paylaşılmasını ve kullanılmasını kabul etmiş olmaktadır.

  1. Hak ve Sorumluluklar

Mutlu Arkadaşlık’un kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan Mutlu Arkadaşlık hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Mutlu Arkadaşlık’un kullanımı ile ilgili tüm sorumluluk Kullanıcı’ya aittir.

Mutlu Arkadaşlık, 3. Kişi ya da kuruluşların, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, kesinti, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda hiçbir sorumluluk kabul etmez, garanti veremez.

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Mutlu Arkadaşlık’da sunulan hizmetlerden yararlanmanız sırasında elde edilen bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Mutlu Arkadaşlık’da sunulan hizmetlerden faydalanmakla işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen hüküm ve şartları onayladığınızı kabul etmektesiniz.

Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Bu beyan Mutlu Arkadaşlık gizlilik politikasını içerir. Mutlu Arkadaşlık’u ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Mutlu Arkadaşlık üyelik aşamasında ve daha sonrasında Kullanıcıdan bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi Mutlu Arkadaşlık ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler üyelik sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, Mutlu Arkadaşlık gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak Mutlu Arkadaşlık üyesi olduğunuz andan itibaren günlük bilgilendirme bültenleri e-posta adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu bülten gönderiminde değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır.

Bu e-postaların içeriği, Mutlu Arkadaşlık’da sunulan hizmetler ile ilgili bilgilendirmelerden oluşmaktadır.

Kullanıcı, Mutlu Arkadaşlık’da sunulan hizmetlerden faydalanarak e-bülten, e-posta, telefon ve SMS aracılığıyla ulaşmamızı kabul etmiş sayılmaktadır.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 Bit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir.

Toplanan bu kişisel bilgilerden elde edilebilecek istatistik veriler (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Mutlu Arkadaşlık’da sunulan hizmetlerin iyileştirilmesi amacıyla toplanmaktadır. Mutlu Arkadaşlık, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Mutlu Arkadaşlık, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, kullanıcıya daha özel ve etkin hizmet deneyimi yaşatmak amacıyla kullanılmaktadır.

Kullanıcı bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Kullanıcının sisteme girdiği tüm bilgilere sadece kullanıcı ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece kullanıcı değiştirebilmektedir. Yetkisiz üçüncü kişinin bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileri, Mutlu Arkadaşlık’u kullanan kullanıcıların güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla 3D Secure uygulaması ile alınmaktadır. Ancak Mutlu Arkadaşlık güvenlik ile ilgili konularda bir garanti verememektedir.

İLETİŞİM

Gizlilik sözleşmesiyle ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Bu web sitesi, bilgisayarınıza bilgi depolamak amacıyla tanımlama bilgilerini kullanır. Bu bilgilerin bir kısmı sitenin çalışmasında esas rolü üstlenirken bir kısmı ise kullanıcı deneyimlerinin iyileştirilmesine yardımcı olur. Sitemizi kullanarak bu tanımlama bilgilerinin yerleştirilmesine izin vermiş olursunuz. Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri kullanabilirsiniz:

E-posta: [email protected], İletişim Adres: Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. No: 12/2 EGS Business Park B3 Blok Ofis 264, Bakırköy 34149 – İstanbul